Hjem
OL
Se nu
Resultater
Til Dig
Fodbold
Cykling
Tennis
Populære sportsgrene
Log in
Hjem
Se nu
Resultater
Til Dig
Populære sportsgrene
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Populære sportsgrene
Vis alle
Atletik
Atletik hjem
Kalender / Resultater
Banecykling
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Formel E
Formel E hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tabeller
Fanboost
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Motocross
Motorsport
Motorsport hjem
Kalender / Resultater
F1
MotoGP
FIA ETCR
Formel E
All sport
Mountain Bike
Paris 2024
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Alle turneringer
Triatlon
Triatlon hjem
Kalender / Resultater
UCI Track CL
UCI Track CL hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Mænds Rangordning
Kvindernes Rangering
WEC
WEC hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Drivers Championship
24 Heures du Mans
European League relaterede kampe
European League / Gruppefase
Artaleku / 06.12.2022
Bidasoa Irun
Fuldført
32
20
HC Eurofarm Pelister
Opsummering
Statistikker
Tabel
Nyheder
Relaterede kampe
European League relaterede kampe
European League relaterede kampe
Se alt
European League Live nu (0)
25/10/2022
Gruppe D
HC Motor
27
38
Füchse Berlin
Gruppe D
HC Eurofarm Pelister
27
30
Skanderborg-Aarhus
Gruppe D
Bidasoa Irun
35
26
Aguas Santas Milaneza
01/11/2022
Gruppe D
HC Motor
31
37
Skanderborg-Aarhus
Gruppe D
Füchse Berlin
34
29
Bidasoa Irun
Gruppe D
Aguas Santas Milaneza
27
29
HC Eurofarm Pelister
22/11/2022
Gruppe D
HC Eurofarm Pelister
34
43
Füchse Berlin
Gruppe D
Aguas Santas Milaneza
25
34
Skanderborg-Aarhus
Gruppe D
Bidasoa Irun
26
22
HC Motor
29/11/2022
Gruppe D
HC Motor
30
33
HC Eurofarm Pelister
Gruppe D
Skanderborg-Aarhus
38
27
Bidasoa Irun
Gruppe D
Füchse Berlin
34
20
Aguas Santas Milaneza
06/12/2022
Gruppe D
Füchse Berlin
30
24
Skanderborg-Aarhus
Gruppe D
Bidasoa Irun
32
20
HC Eurofarm Pelister
Gruppe D
Aguas Santas Milaneza
26
26
HC Motor
13/12/2022
Gruppe D
Skanderborg-Aarhus
28
29
Füchse Berlin
Gruppe D
HC Motor
30
24
Aguas Santas Milaneza
Gruppe D
HC Eurofarm Pelister
29
29
Bidasoa Irun
07/02/2023
Gruppe D
Skanderborg-Aarhus
24
22
HC Eurofarm Pelister
Gruppe D
Füchse Berlin
32
24
HC Motor
Se mere