Hjem
OL
Se nu
Resultater
Til Dig
Fodbold
Cykling
Tennis
Populære sportsgrene
Fodbold
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Log in
Hjem
Se nu
Resultater
Til Dig
Populære sportsgrene
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Populære sportsgrene
Vis alle
Atletik
Atletik hjem
Kalender / Resultater
Banecykling
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Formel E
Formel E hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tabeller
Fanboost
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Motocross
Motorsport
Motorsport hjem
Kalender / Resultater
F1
MotoGP
FIA ETCR
Formel E
All sport
Mountain Bike
Paris 2024
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
Triatlon
Triatlon hjem
Kalender / Resultater
UCI Track CL
UCI Track CL hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Mænds Rangordning
Kvindernes Rangering
WEC
WEC hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Drivers Championship
24 Heures du Mans
Champions League kalender og resultater 2024/2025
2024/2025
Live nu (0)
Kvalifikationsrunde 1
Kvalifikation/Klassifikation
Kvalifikationsrunde 2
Kvalifikation/Klassifikation
Kvalifikationsrunde 3
Kvalifikation/Klassifikation
Play-off round
Kvalifikation/Klassifikation
Knockout Round Play-offs
Hovedturnering
Ottendedelsfinale
Hovedturnering
Kvartfinale
Hovedturnering
Semifinale
Hovedturnering
Finale
Hovedturnering
09/07/2024
FK Panevežys
17.30
HJK
Hamrun Spartans
18.45
Lincoln Red Imps FC
UE Santa Coloma
20.00
Ballkani
The New Saints
20.00
Decic
Víkingur Reykjavík
20.45
Shamrock Rovers
Virtus
21.00
FCSB
10/07/2024
FC Ordabasy
17.00
Petrocub-Hîncesti
FC Flora
18.00
NK Celje
Slovan Bratislava
19.00
FK Struga
FK RFS
20.00
Larne
KÍ
20.00
FC Differdange 03
Ludogorets
20.00
Dinamo Batumi
Dinamo Minsk
20.45
FC Pyunik
16/07/2024
Ballkani
16.30
UE Santa Coloma
Lincoln Red Imps FC
18.00
Hamrun Spartans
HJK
18.00
FK Panevežys
FC Pyunik
18.00
Dinamo Minsk
NK Celje
19.00
FC Flora
FCSB
19.30
Virtus
Decic
21.00
The New Saints
Annonce