Hjem
OL
Se nu
Resultater
Til Dig
Fodbold
Cykling
Tennis
Populære sportsgrene
Atletik
Kalender / Resultater
Log in
Hjem
Se nu
Resultater
Til Dig
Populære sportsgrene
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Populære sportsgrene
Vis alle
Atletik
Atletik hjem
Kalender / Resultater
Banecykling
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Formel E
Formel E hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tabeller
Fanboost
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Motocross
Motorsport
Motorsport hjem
Kalender / Resultater
F1
MotoGP
FIA ETCR
Formel E
All sport
Mountain Bike
Paris 2024
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
Triatlon
Triatlon hjem
Kalender / Resultater
UCI Track CL
UCI Track CL hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Mænds Rangordning
Kvindernes Rangering
WEC
WEC hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Drivers Championship
24 Heures du Mans
Irena Szewinska Memorial kalender og resultater 2023
2023
Discipliner
Køn
06/06/2023
Bydgoszcz
200m / Herrer
E. Knighton
Fuldført
Bydgoszcz
800m / Herrer
B. Pattison
Fuldført
Bydgoszcz
1500m / Herrer
P. Arese
Fuldført
Bydgoszcz
110m Hæk / Herrer
D. Roberts
Fuldført
Bydgoszcz
Højdespring / Herrer
A. Protsenko
Fuldført
Bydgoszcz
Stangspring / Herrer
C. Nilsen
Fuldført
Bydgoszcz
Kuglestød / Herrer
T. Walsh
Fuldført
Bydgoszcz
Hammerkast / Herrer
R. Winkler
Fuldført
Bydgoszcz
100m / Kvinder
C. Sturgis
Fuldført
Bydgoszcz
200m / Kvinder
D. Neita
Fuldført
Bydgoszcz
800m / Kvinder
A. Tracey
Fuldført
Bydgoszcz
Mil / Kvinder
E. Jebitok
Fuldført
Bydgoszcz
100m Hæk / Kvinder
A. Johnson
Fuldført
Bydgoszcz
Hammerkast / Kvinder
B. Andersen
Fuldført
Annonce